fbpx
Головна Про проєкт Партнери Часті запитання Рейтинг областей Зруйновані школи
Знайти школу
Flowers4School Flowers4School

Зародження проєкту

Восени 2022 року БФ "Флоріум Фундація" створив проект допомоги дітям України під назвою Flowers4School. За допомогою Нідерландських меценатів було зібрано 5 млн цибулин квітів , які були успішно надіслані в 10082 школи України.

На даний момент Українські діти живуть у стані війни. Вони змушені бачити безліч насилля, зруйнованих міст, сидіти у бомбосховищах і все інше, що приносить з собою війна. Ми поставили собі за мету підтримати дітей по всій країні за допомогою краси квітів, та надати їм сили вірити у щасливе майбутнє.

Ми хотіли навчити дітей турбуватися про територію своєї школи, і таким чином зробити перший крок до відновлення навколишнього середовища та нашої країни.

Flowers4School Flowers4School Flowers4School
Flowers4School Flowers4School

Історія проведення першого етапу проєкту

Вересень 2022

Збір цибулин.

Восени 2022 в Нідерландах розпочався збір цибулин серед найбільших у світі виробників цибулинних квітів. За 2 місяці було зібрано більше 5 млн безкоштовних цибулин для Українських дітей (Тюльпани, Нарциси, Крокуси, Гіацинти).

Вересень-жовтень 2022

Реєстрація

На сайті проекту розпочалася реєстрація всіх бажаючих шкіл України прийняти участь в проекті та висадити квіти на своїй території.

Жовтень 2022

Формування боксів

Цибулини успішно прибули в Україну, всі вони були рівномірно розкладені у бокси по 500 шт та відправлені у навчальні заклади.

Листопад 2022

Отримання та висадка

Кожна школа безкоштовно отримала бокс із цибулинами. Вчителі разом з учнями розпочала висадку. Всі школярі України саджали квіти.

Як результат

5000000+ цибулин весняних квітів висаджено.
10082 школи прийняли участь в проєкті

Flowers4School

119 з 136 районів України
Тисячі школярів змогли на деякий час забути про жахи війни та повірити у щасливе майбутнє 🥰

Flowers4School
Flowers4School
Flowers4School Flowers4School

З першого етапу проєкту успішно народився другий етап,
який має на меті зібрати вже 100 млн цибулин тюльпанів за рахунок благодійних внесків

Перший етап проекту Flowers4School очима ЗМІ

Відправити повідомлення

close

  Відправити повідомлення

  close

   Головна Про проєкт Партнери Зруйновані школи Рейтинг областей Знайти школу Часті запитання Контакти
   Підтримати з-за кордону

   Для представників шкіл: school@flowers4school.com

   Співпраця / медіа: cooperation@flowers4school.com

   Flowers4School Flowers4School

   Часті запитання

   Хто ми, та чому це робимо?

   Ми - благодійний фонд для допомоги дітям України. В процесі реалізації проєкту "Квіти для школи" ми плануємо висадити біля кожної школи України квітучий парк тюльпанів. Такий парк допоможе покращити психологічне здоров'я всіх українських дітей, які в цей час стикаються із суттєвими проблемами. Також, ці квіти будуть символізувати Нову Україну, які будуть посаджені руками наших дітей. Наші діти - це майбутнє країни.

   Хто може зробити внесок?

   Всі, хто бажає допомогти дітям України. В першу чергу - це випускники шкіл різних поколінь. Ми створили зручну систему пошуку, де Ви можете легко знайти конкретну школу де Ви навчались та підтримати її. Якщо у Вас немає конкретної школи Ви можете зробити внесок на всі школи певної області, або на всі школи України.

   Куди йдуть кошти?

   Кошти ідуть напряму на закупівлю цибулин тюльпанів

   Що означає "Другий етап проекту". Який був перший?

   Восени 2022 року, Фонд спільно із Нідерландськими меценатами зібрали для Українських дітей 5 млн цибулин квітів. 10082 школи України отримали по 500 цибулин. Діти України та школи сприйняли акцію із захватом, звідси народився другий етап проєкту. Наші цілі на другому етапі - зібрати 100+ млн цибулин та висадити по 10 тис тюльпанів у Всіх школах України.

   Моєї школи немає у списку? Що робити?

   У списку немає шкіл, які тимчасово окуповані, або наразі не функціонують через бойові дії та руйнування. Якщо Ваша школа працює, але на сайті її немає напишіть нам на е-мейл - school@florium.ua (Тільки для представників шкіл)

   Чи можуть брати участь в проекті інші навчальні установи, крім шкіл?

   Нажаль ні. Цього року проєкт розрахований тільки на заклади загальної середньої освіти.

   Як зробити внесок, якщо я закордоном?

   На сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трьох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Ви можете також зробити платіж за реквізитами. Всі інші способи оплати закордону описані тут - https://flowers4school.com/bank-details/

   Всі часті запитання