Головна Про проєкт Партнери Обрати область Обрати школу
Flowers4School Flowers4School

Про проєкт

Flowers 4 School. Проєкт став всеукраїнською благодійною акцією та завдяки нідерландським меценатам подарував мільйони цибулин квітів дітям України.

На даний момент Українські діти живуть у стані війни. Вони змушені бачити безліч насилля, зруйнованих міст, сидіти у бомбосховищах і все інше, що приносить з собою війна. Ми поставили собі за мету підтримати дітей по всій країні за допомогою краси квітів, та надати їм сили вірити у щасливе майбутнє.

Ми хотіли навчити дітей турбуватися про територію своєї школи, і таким чином зробити перший крок до відновлення навколишнього середовища та нашої країни.

Flowers4School Flowers4School Flowers4School
Flowers4School Flowers4School

Як результат

5000000+ цибулин весняних квітів висаджено у 10082 школах України

Flowers4School

24 області. Для Криму ми відклали цибулинки на наступний рік 😉

Flowers4School

119 з 136 районів України Тисячі школярів змогли на деякий час забути про жахи війни та повірити у щасливе майбутнє 🥰

Flowers4School
Flowers4School
Flowers4School Flowers4School

З першого етапу проекту успішно народився другий етап, під назвою "Квіти де Діти", який має на меті зібрати вже 100 млн цибулин тюльпанів за рахунок благодійних внесків

Історія зародження проєкту

Крок 1

Збір цибулин.

Восени 2022 в Нідерландах розпочався збір цибулин серед найбільших у світі виробників цибулинних квітів. За 2 місяці було зібрано більше 5 млн безкоштовних цибулин для Українських дітей (Тюльпани, Нарциси, Крокуси, Гіацинти).

Крок 2

Реєстрація.

В жовтні розпочалася реєстрація всіх бажаючих шкіл України прийняти участь в проекті та висадити квіти на своїй території.

Крок 3

Формування боксів.

Цибулини успішно прибули в Україну, всі вони були рівномірно розкладені у бокси по 500 шт та відправлені у навчальні заклади.

Крок 4

Отримання та висадка.

Кожна школа безкоштовно отримала бокс із цибулинами. Вчителі разом з учнями розпочала висадку. Всі школярі України саджали квіти.

Перший етап проекту Flowers4School очима ЗМІ

Відправити повідомлення

close

    Відправити повідомлення

    close

      Головна Про проєкт Партнери Обрати область Обрати школу Часті запитання
      Flowers4School Flowers4School