Головна Про проєкт Партнери Обрати область Обрати школу


Політика конфіденційності


Ми раді вас вітати на нашому сайті flowers4school.com  (надалі іменується « Flowersforschool» або сайт www.flowers4school.com).
Політика конфіденційності необхідна, щоб ви розуміли порядок здійснення обробки персональних даних, мету їх використання або передачі третім особам, як захистити контактну інформацію про себе, вносити зміни та куди звертатись якщо виникнуть питання щодо захисту персональних даних.
Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності, обробку персональних даних, таких як ім’я, регіон проживання, адреса електронної пошти, контактний номер телефону, IP-адреса, та іншої інформації, збір і обробка якої передбачена чинним законодавством України.
Ви маєте всі права щодо захисту своїх персональних даних, які передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

Як збираються та використовуються дані? 
Коли ви заповнюєте форму на сайті, то надаєте своє ім'я та прізвище, адресу e-mail та номер телефону. При використанні сайту може здійснюватись також обробка файлів cookies, IP адреси, параметрів налаштувань інтернет браузерів тощо.
Ми обмежується збором мінімального обсягу інформації, необхідної винятково для виконання вашого запиту. Коли запитується необов’язкова до надання інформація, користувача буде про це повідомлено в момент збору такої інформації.
Ми збираємо дані про статистику відвідування сайту. Відомості можуть містити інформацію про з’єднання, трафік, браузер користувача, а також про дату, час, тривалість роботи в мережі Інтернет та перебування на сайті.

Як опрацьовуються персональні дані?
Обробка і зберігання наданих персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сайту. Надані персональні дані обробляються і можуть зберігатися в базі персональних даних або окремій таблиці бази даних сайту.

Які цілі використання персональних даних? 
Ім’я використовується для звернення особисто до вас, номер телефону для того, щоб наш менеджер міг з вами зв’язатись а e-mail - щоб ми могли надсилати вам листи з розсилками або корисними матеріалами. Дані про школи необхідні для реєстрації на сайті та отримання ними кінцевих відправок.
Статистику сайту ми використовуємо для визначення ефективності роботи та формування аналітики.

Взаємодія з іншими ресурсами
При використанні cайту можуть бути присутні коди інших Інтернет-ресурсів і третіх осіб, в результаті чого вони отримують дані користувача. Такими інтернет-ресурсами можуть бути:

Використання зазначених сервісів необхідне для оперативного аналізу відвідувань сайту, внутрішньої та зовнішньої оцінки відвідуваності сайту, глибини перегляду, активності користувачів. Якщо користувач з огляду на будь-які причини не бажає, щоб зазначені послуги отримували доступ до його персональних даних, користувач може за власним бажанням вийти зі свого акаунту або профілю й очистити файли cookie через свій браузер.

Взаємодія з третіми особами
Ми не здійснює передачу персональних даних третім особам, крім випадків, коли така передача відбувається в порядку і на умовах встановлених чинним законодавством України.
Ми розуміє, що особиста інформація є цінністю і невід’ємним змістом у тому числі особистих немайнових прав будь-якої фізичної особи, і тому вживаємо всіх можливих заходів для захисту особистої інформації користувачів, добровільно й усвідомлено переданої останніми нам.

Захист персональних даних
Ми використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Однак, попри всі зусилля, ми не може гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають за межами нашого регулювання.
Від нашого імені доступ до інформації та персональних даних має обмежена кількість тільки уповноважених співробітників, яким ця інформація необхідна для обробки даних від нашого імені та які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації й даних відповідно до наших вимог.

Умови доступу до персональних даних
Ви  маєте право на отримання будь-яких відомостей про себе у будь-якого суб’єкта відносин, пов’язаних із персональними даними, за умови зазначення прізвища, імені та по батькові, місця проживання (місця перебування) та реквізитів документа, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит, крім випадків, встановлених законом.
Доступ користувача до даних про себе здійснюється безоплатно. Відстрочка доступу користувача до своїх персональних даних не допускається.

Безпека неповнолітніх
Сайт не призначений для неповнолітніх користувачів. Ми серйозно ставиться до питань безпеки, особливо щодо осіб, які не досягли повноліття, у зв’язку з чим, зі свого боку, ми звертається до батьків з проханням пояснити своїм дітям питання безпеки в інтернеті, їхню конкретну мету і необхідність використання тих чи інших сервісів сайту.

Зміна політики
У цю Політику, періодично і без попереднього повідомлення користувача про це, можуть вноситися зміни й доповнення, в тому числі при зміні вимог законодавства. У разі внесення змін до цієї Політики, на сайті буде розміщено відповідне повідомлення із зазначенням терміну набуття чинності цих змін. Якщо протягом зазначеного строку користувач не відмовиться від їх прийняття в письмовій формі, це буде означати, що користувач погоджується з відповідними змінами Політики. Просимо час від часу переглядати Політику для того, щоб бути в курсі всіх змін або доповнень.

 

Відправити повідомлення

close

    Відправити повідомлення

    close

      Головна Про проєкт Партнери Обрати область Обрати школу Часті запитання
      Flowers4School Flowers4School