fbpx
Головна Про проєкт Партнери Часті запитання Рейтинг областей Зруйновані школи
Знайти школу


Політика конфіденційності


Ми раді вас вітати на нашому сайті flowers4school.com  (надалі іменується « Flowersforschool» або сайт www.flowers4school.com).
Політика конфіденційності необхідна, щоб ви розуміли порядок здійснення обробки персональних даних, мету їх використання або передачі третім особам, як захистити контактну інформацію про себе, вносити зміни та куди звертатись якщо виникнуть питання щодо захисту персональних даних.
Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності, обробку персональних даних, таких як ім’я, регіон проживання, адреса електронної пошти, контактний номер телефону, IP-адреса, та іншої інформації, збір і обробка якої передбачена чинним законодавством України.
Ви маєте всі права щодо захисту своїх персональних даних, які передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

Як збираються та використовуються дані? 
Коли ви заповнюєте форму на сайті, то надаєте своє ім'я та прізвище, адресу e-mail та номер телефону. При використанні сайту може здійснюватись також обробка файлів cookies, IP адреси, параметрів налаштувань інтернет браузерів тощо.
Ми обмежується збором мінімального обсягу інформації, необхідної винятково для виконання вашого запиту. Коли запитується необов’язкова до надання інформація, користувача буде про це повідомлено в момент збору такої інформації.
Ми збираємо дані про статистику відвідування сайту. Відомості можуть містити інформацію про з’єднання, трафік, браузер користувача, а також про дату, час, тривалість роботи в мережі Інтернет та перебування на сайті.

Як опрацьовуються персональні дані?
Обробка і зберігання наданих персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сайту. Надані персональні дані обробляються і можуть зберігатися в базі персональних даних або окремій таблиці бази даних сайту.

Які цілі використання персональних даних? 
Ім’я використовується для звернення особисто до вас, номер телефону для того, щоб наш менеджер міг з вами зв’язатись а e-mail - щоб ми могли надсилати вам листи з розсилками або корисними матеріалами. Дані про школи необхідні для реєстрації на сайті та отримання ними кінцевих відправок.
Статистику сайту ми використовуємо для визначення ефективності роботи та формування аналітики.

Взаємодія з іншими ресурсами
При використанні cайту можуть бути присутні коди інших Інтернет-ресурсів і третіх осіб, в результаті чого вони отримують дані користувача. Такими інтернет-ресурсами можуть бути:

Використання зазначених сервісів необхідне для оперативного аналізу відвідувань сайту, внутрішньої та зовнішньої оцінки відвідуваності сайту, глибини перегляду, активності користувачів. Якщо користувач з огляду на будь-які причини не бажає, щоб зазначені послуги отримували доступ до його персональних даних, користувач може за власним бажанням вийти зі свого акаунту або профілю й очистити файли cookie через свій браузер.

Взаємодія з третіми особами
Ми не здійснює передачу персональних даних третім особам, крім випадків, коли така передача відбувається в порядку і на умовах встановлених чинним законодавством України.
Ми розуміє, що особиста інформація є цінністю і невід’ємним змістом у тому числі особистих немайнових прав будь-якої фізичної особи, і тому вживаємо всіх можливих заходів для захисту особистої інформації користувачів, добровільно й усвідомлено переданої останніми нам.

Захист персональних даних
Ми використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Однак, попри всі зусилля, ми не може гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають за межами нашого регулювання.
Від нашого імені доступ до інформації та персональних даних має обмежена кількість тільки уповноважених співробітників, яким ця інформація необхідна для обробки даних від нашого імені та які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації й даних відповідно до наших вимог.

Умови доступу до персональних даних
Ви  маєте право на отримання будь-яких відомостей про себе у будь-якого суб’єкта відносин, пов’язаних із персональними даними, за умови зазначення прізвища, імені та по батькові, місця проживання (місця перебування) та реквізитів документа, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит, крім випадків, встановлених законом.
Доступ користувача до даних про себе здійснюється безоплатно. Відстрочка доступу користувача до своїх персональних даних не допускається.

Безпека неповнолітніх
Сайт не призначений для неповнолітніх користувачів. Ми серйозно ставиться до питань безпеки, особливо щодо осіб, які не досягли повноліття, у зв’язку з чим, зі свого боку, ми звертається до батьків з проханням пояснити своїм дітям питання безпеки в інтернеті, їхню конкретну мету і необхідність використання тих чи інших сервісів сайту.

Зміна політики
У цю Політику, періодично і без попереднього повідомлення користувача про це, можуть вноситися зміни й доповнення, в тому числі при зміні вимог законодавства. У разі внесення змін до цієї Політики, на сайті буде розміщено відповідне повідомлення із зазначенням терміну набуття чинності цих змін. Якщо протягом зазначеного строку користувач не відмовиться від їх прийняття в письмовій формі, це буде означати, що користувач погоджується з відповідними змінами Політики. Просимо час від часу переглядати Політику для того, щоб бути в курсі всіх змін або доповнень.

 

Відправити повідомлення

close

  Відправити повідомлення

  close

   Головна Про проєкт Партнери Зруйновані школи Рейтинг областей Знайти школу Часті запитання Контакти
   Підтримати з-за кордону

   Для представників шкіл: school@flowers4school.com

   Співпраця / медіа: cooperation@flowers4school.com

   Flowers4School Flowers4School

   Часті запитання

   Хто ми, та чому це робимо?

   Ми - благодійний фонд для допомоги дітям України. В процесі реалізації проєкту "Квіти для школи" ми плануємо висадити біля кожної школи України квітучий парк тюльпанів. Такий парк допоможе покращити психологічне здоров'я всіх українських дітей, які в цей час стикаються із суттєвими проблемами. Також, ці квіти будуть символізувати Нову Україну, які будуть посаджені руками наших дітей. Наші діти - це майбутнє країни.

   Хто може зробити внесок?

   Всі, хто бажає допомогти дітям України. В першу чергу - це випускники шкіл різних поколінь. Ми створили зручну систему пошуку, де Ви можете легко знайти конкретну школу де Ви навчались та підтримати її. Якщо у Вас немає конкретної школи Ви можете зробити внесок на всі школи певної області, або на всі школи України.

   Куди йдуть кошти?

   Кошти ідуть напряму на закупівлю цибулин тюльпанів

   Що означає "Другий етап проекту". Який був перший?

   Восени 2022 року, Фонд спільно із Нідерландськими меценатами зібрали для Українських дітей 5 млн цибулин квітів. 10082 школи України отримали по 500 цибулин. Діти України та школи сприйняли акцію із захватом, звідси народився другий етап проєкту. Наші цілі на другому етапі - зібрати 100+ млн цибулин та висадити по 10 тис тюльпанів у Всіх школах України.

   Моєї школи немає у списку? Що робити?

   У списку немає шкіл, які тимчасово окуповані, або наразі не функціонують через бойові дії та руйнування. Якщо Ваша школа працює, але на сайті її немає напишіть нам на е-мейл - school@florium.ua (Тільки для представників шкіл)

   Чи можуть брати участь в проекті інші навчальні установи, крім шкіл?

   Нажаль ні. Цього року проєкт розрахований тільки на заклади загальної середньої освіти.

   Як зробити внесок, якщо я закордоном?

   На сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трьох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Ви можете також зробити платіж за реквізитами. Всі інші способи оплати закордону описані тут - https://flowers4school.com/bank-details/

   Всі часті запитання